Marmaris Araç Kiralama ve Filo Hizmetleri

Ekmar Tourism Live Help

Yeni Opel Corsa 2015'te Yollarda

KUR HESAPLA

loading
9.12.2014
Yeni Opel Corsa 2015'te Yollarda

Daha önce yenilenen Adam ve Astra modellerinin ardından yenilenmesi sürpriz olmayan Corsa, küçük kardeşi Adam ve büyük kardeşi Astra’dan aldığı detaylar ile iki modelin arasındaki yerini alıyor.
Markayı B segmentinde temsil eden Corsa, hem görünüm olarak hem de kaputunun altında getirdiği yenilikler ile selefine göre daha iddialı olarak pazara çıkacak.

Alçaltılmış ön panjuru, ön tampon ve far tasarımları yeni jant seçenekleri, markanın diğer güncellenmiş modelleri ile paralel ilerliyor.
Boyutlarına baktığımızda pek bir değişiklik göremiyoruz, selefinden sadece 3 mm uzun olan yeni Corsa’nın bagaj hacmi 285 litre.
İç mekanında da aynı şekilde Opel’in yeni modellerinde kullandığı detayları görmek mümkün; üç kollu direksiyon simidi, büyük ekranlı gösterge paneli ve dokunmatik ekranı bu detaylardan bazıları.


 Boyundan büyük teknolojilere sahip olan 2015 Corsa’da: şeritte kalma asistanı, otomatik park yardımcısı, lastik basınç sensörü, kör nokta uyarısı, geri dönüş kamerası, yokuş kalkış desteği gibi sürücüyü rahatlatan çok sayıda teknoloji bulunuyor.


 Kaputun altında yeni olarak birer adet benzinli ve dizel motor seçeneği sunulmakta.
1 litre hacimli, üç silindirli benzinli motor ile maksimumda 170 Nm tork üretim değerine sahip olan motorun 90 ve 115 beygir gücündeki iki farklı güç değerine sahip alternatifi bulunmakta.
Dizel olarak ise 1.4 litre hacimli 100 beygir gücünde ve 200 Nm tork üretim değerine sahip motor alternatifi eklenmiş.

 • Her 100 Aracın 16’sı Kiralık %>
  Her 100 Aracın 16’sı Kiralık

  Her 100 Aracın 16’sı Kiralık

  4.6.2014
 • Yenilenen Volkswagen Passat Yollarda %>
  Yenilenen Volkswagen Passat Yollarda

  VW'nin başarılı orta sınıf üyesi Passat, B8 kodlu yeni nesliyle ve çok daha iddialı olarak yeniden sahnede.

  9.12.2014
 • Mercedes-Benz B Class Makyajlandı %>
  Mercedes-Benz B Class Makyajlandı

  9.12.2014
© 2019 marmarisrentacar.com.tr