Marmaris Araç Kiralama ve Filo Hizmetleri

Ekmar Tourism Live Help

İşte yeni Volkswagen Passat!.

KUR HESAPLA

loading
9.12.2014
İşte yeni Volkswagen Passat!.

Orta sınıfın en önemli modellerinin başında gelen Volkswagen Passat, sekizinci neslin makyajlı haliyle tanıtıldı. Yapılan değişiklikler görsel anlamda büyük bir heyecan uyandırmamakla birlikte otomobilin daha ışıltılı bir hale büründüğü de bir gerçek.

Yenilenen ön bölümde ön ızgaranın büyüyüp tamponun daha farklı görünüm sunduğu ikinci bakışta göze çarparken farlar biraz daha keskin bir hale getirilmiş. Farlardan bahsetmişken: LED'ler artık standart ve ilk olarak Touareg'te karşımıza çıkan LED matriks farlar da opsiyonel olarak sunuluyor..
Arka bölümde aydınlatma grubunda desen değişikliğine gidilirken akış efektli sinyaller de bir diğer yenilik. Model isminin artık bagaj kapağının ortasına alınması da kendine güvenin simgelerinden biri..
Elden geçirilen kokpitte daha önce şık bir analog saatin süslediği üst bölümdeki boşluğu artık dörtlü flaşör düğmesi ve soğuk bir "Passat" logosu kaplıyor. Gösterge tablosunda dijital yapıya geçiş Volkswagen'in son dönem yenilikleriyle uyumlu bir adım..
Elektronik sürüş yardımcıları artık "IQ.Drive" ismi altında sunulacak olan makyajlı Passat, bu konuda önemli yeniliklere sahip. İkinci seviye kısmi otonom sürüşü destekleyen otomobilde daha önce Passat GTE'de sunulan elektromekanik fren gücü arttırıcısı da tüm versiyonlarda sunuluyor. Direksiyon destekli engel aşma yardımcısı da otomobildeki yeniliklerden bir diğeri..
Motor seçeneklerinde değişiklikler olmayan makyajlı Passat, Mayıs ayında Avrupa pazarında satışa sunulurken hemen ardından ülkemizdeki yerini de alacak..
http://www.otohaber.com.tr/galeri/otomobil/iste-yeni-volkswagen-passat/6  • Her 100 Aracın 16’sı Kiralık %>
    Her 100 Aracın 16’sı Kiralık

    Her 100 Aracın 16’sı Kiralık

    4.6.2014
© 2020 marmarisrentacar.com.tr