Bodrum Araç Kiralama

KUR HESAPLA

loading
15.10.2021
Bodrum Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama
Bodrum araç kiralama hizmetlerimiz, sizle Muğla’nın Bodrum ilçelsinde de buluşuyor. Bodrum, her yaz yurt dışı ve yurt içinden binlerce misafir ağırlıyor. Türkiye’nin en önemli tatil beldelerin biri olan doğası, manzarası, mavisi ve yeşiliyle herkesi büyüleyen ve havalimanına yakınlığı ile bilinen Bodrum’a ulaşım ihtiyaçlarınıza filomuzdan seçeceğiniz tatilinizde sizlere hizmet verecek aracı kiralayabilirsiniz. Onlarca farklı araç markasının yer aldığı filomuz, size binek otomobillere, ticarilerden SUV’lara, minibüs ve daha birçok kullanabileceğiniz seçeneklere kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Bodrum Araç Kiralama Bodrum şubemizden size en uygun aracı kiralayarak tatilinize başlayabilirsiniz. Düzenli aralıklarla yenilenen filomuz, aynı zamanda en üst hijyen standartlarından da geçiyor. Böylece size kalan en doğru araçla konfor ve güven içerisinde yolculuk yapmak kalıyor. Bodrum Araç Kiralama Bodrum şubemiz hizmet veriyor. Marmaris, Bodrum, Akyaka, İçmeler, Gökova, Turunç, Selimiye, Bodrum, Yacht Marina, Netsel Marina, Martı Marina (Orhaniye Marina), Fethiye gibi bölgelere yakın olan Bodrum Araç Kiralama hizmetlerimizle çok daha güvenli ve hijyenik bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Bodrum Araç Kiralama Seçenekleri
En uygun ve güvenli araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Cazip fırsat ve kampanyalarımızla ideal araç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz uzun dönem ve kısa dönem kiralamalar olarak iki’ye ayrılıyor. Uzun dönem kiralama, daha çok kurumsal ulaşım çözümleri olarak sunuluyor. Şirketlerin, yöneticilerin, işi gereği seyahat eden personellerin sık tercih ettiği uzun dönem kiralama, yıllık ya da daha fazla iş seyahatleriniz için birebir. 12 ay boyunca kiralama yapabileceğiniz bu hizmetimizle ister filo, ister belirteceğiniz araç sayıda araç rezerve edebilirsiniz. Onarım, bakım, muadil araç, vergi ve sigorta teminatı gibi ihtiyaçlar da tarafımızdan karşılanıyor. Böylece zaman gerektiren bu işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Kısa vadeli ya da dönemsel araç kiralama hizmetlerimiz de daha çok bireysel müşterilere hitap ediyor. Günübirlik seyahatler, aylık geziler, 4 mevsim yolculuklarınız için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları ise, tercih edilen araca, kiralama süresine, ekstralara göre değişkenlik gösteriyor.

Araç Teslim Alma & Etme
Bodrum araç kiralama ofisimiz şehirlerarası otobüs terminaline 10 km uzaklıkta. Bodrum & Milas Havalimanı'na da 37 km mesafede yer alıyor. Ofisimize gelerek kısa süren kontrat açma işlemlerinin ardından aracı teslim alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak; mesai saatleri içerisinde Bodrum, ve civarındaki otellerde de araç teslimatı hizmeti sunuyoruz. Böylece teslim işlemlerini kendi durumunuza göre de planlayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiraladığınız aracı ya da araçları yine Bodrum ofisimize ya da belirteceğiniz adreste teslim edebilirsiniz. Kontratınızdaki belirtilen iade tarihi ya da saatlerinde bir değişme olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.


 • Marmaris Araç Kiralama %>
  Marmaris Araç Kiralama

  Marmaris Araç Kiralama

  15.10.2021
 • Antalya Araç Kiralama %>
  Antalya Araç Kiralama

  Antalya Araç Kiralama

  15.10.2021
 • Fethiye Araç Kiralama %>
  Fethiye Araç Kiralama

  Fethiye Araç Kiralama

  15.10.2021
 • Dalaman Araç Kiralama %>
  Dalaman Araç Kiralama

  Dalaman Araç Kiralama

  15.10.2021
Haber listemize kayıt olun Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
 • Port Rent a Car

 • Hizmetlerimiz

 • Marmaris Araç Kiralama

 • Dalaman Rent a Car

 • Dalaman Havalimanı

© 2022 marmarisrentacar.com.tr
whatsapp